जसपा कार्यकारिणी समितिको बैठक जारी, के आउला निर्णय ?

person explore access_timeसाउन १३, २०७८ chat_bubble_outline0

 जनता समाजवादी पार्टी नेपाल (जसपा)को कार्यकारिणी समितिको बैठक सुरु भएको छ । तुलसीलाल अमात्य स्मृति भवन च्यासलमा सुरु भएको बैठकमा पार्टीको आन्तरिक विषयसहित सरकारमा सहभागिता, महन्थ ठाकुर पक्षलाई कारवाही गर्ने या नगर्ने, सम्भावित मन्त्री र मन्त्रालयको सूची, संसदीय दलको नेता चयन लगायतका एजेन्डामा छलफल भइरहेको जसपाका अध्यक्ष उपेन्द्र यादवको नीजि सचिवालयले जनाएको छ । 

बैठकले निर्वाचन आयोगमा सनाखत गरेका ३४ जनालाई समेटेर कार्यकारिणी समिति घोषणा गर्ने तयारी पनि गरेको छ । 

पार्टी केन्द्रीय अध्यक्ष उपेन्द्र यादवको अध्यक्षतामा हिजो पनि बैठक बसेको थियो । त्यसैको निरन्तरता आजको बैठक रहेको जनाइएको छ । हिजोको बैठकले संसदीय दलको नेता चयन गर्न नवराज सुवेदीको अध्यक्षतामा निर्वाचन समिति गठन गरेको थियो । साथै संसदीय दलको विधान अनुमोदन गरेको थियो । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।