कर्णालीमा कोरोना : ६५ डिस्चार्ज हुँदा ५९ थपिए

person explore access_timeसाउन १३, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा बुधबार कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमणबाट थप ५९ जना थपिँदा ६५ जनाले कोरोनालाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् ।  यो सँगै कर्णालीमा कोरोनालाई जितेर डिस्चार्ज हुनेको संख्या २८ हजार १६ पुगेको छ भने ६३४ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । 

आज ६७ जनामा गरिएको आरटी–पीसिआर विधिको कोरोना परीक्षणका क्रममा  ३४ जना र १३९ जनामा गरिएको एन्टिजेन विधिको कोरोना परीक्षणका क्रममा २७ जना कोरोना पुष्टि भएको हो ।  बुधबार सबैभन्दा धेरै प्रदेश राजधानी समेत रहेको सुर्खेतमा  १५ जना कोरोना संक्रमण देखिएको छ।  यस्तै जुम्लामा १३, कालिकोटमा ८, मुगुमा ७,  रुकुम पश्चिम र  दैलेखमा ५÷५ हुम्लामा २ सल्यानमा २ र अन्य ४ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य सेवा निर्देशनालयले जनाएको छ ।

बुधबार कोरोना संक्रमण देखिनेमा पुरुषभन्दा महिलाको संख्या धेरै रहेको छ ।  यस्तै प्रदेशमा कोरोना भाइरसको संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ३६१ रहेको छ भने बुधबार कोरोनाका कारण कसैले ज्यान गुमाएका छैनन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।