जाका अर्सनलमा नै रहन्छन् : आर्टेटा

person explore access_timeसाउन १८, २०७८ chat_bubble_outline0

 

आर्सनलका म्यानेजर मिकेल आर्टेटाले ग्रानिट जाका इटालियन क्लब एएस रोमा जाने सम्भावना सकिएको बताउँदै उनी नयाँ सिजन टोलीको महत्त्वपूर्ण हिस्सा बन्ने अपेक्षा गरेका छन् । यसअघि स्वीस मिडफिल्डर सिरिए ए क्लबमा जोसे मोरिन्होको नेतृत्वमा खेल्ने चर्चा चलेको थियो ।

हालै आर्सनलसँग प्रशिक्षणमा फर्किएका जाकाले आइतबार चेल्सीविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेलमा १–२ को हार व्यहोर्ने क्रममा गोल पनि गरेका थिए । खेलपछि प्रतिक्रिया दिँदै आर्टेटाले भने, ‘जाका हामीसँग रहनेछन् । उनी हाम्रो टोलीको महत्त्वपूर्ण सदस्य हुन् ।’ 

जाका बोरुसिया मोचेनग्लाडबाचबाट सन् २०१६ मा प्रिमियर लिग क्लबमा भित्रिएका हुन् । हालसम्म १६१ खेलमा आर्सनलका लागि उनले ९ गोल गरेका छन् । 

 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।