राजनीति

एमालेको माधव समूह आन्तरिक छलफलमा

person explore access_timeसाउन १८, २०७८ chat_bubble_outline0

न जुट्न न फुट्न सकेको नेकपा एमालेको माधव नेपाल समुह आफ्नो कित्ता क्लियर पार्न आन्तरिक छलफलमा जुटेको छ । पछिल्लो राजनीतिक परिवर्तनमा महत्वपुर्ण भुमिका खेलेको यो समुह संसद पुनःस्थापना र देउवा नेतृत्वको सरकार गठनपछि मझधारमा रहेको छ । 

पार्टीभित्रको विवाद कायमै रहेका बेला एकता कि विभाजन भनेर प्रष्ट लाइन नसमातेको यो समूहका वरिष्ठ नेता माधव नेपालले आफ्नो समूहका नेताहरुसँग छलफल राखेका हुन् । एमाले विवादमा मिलाउन गठित कार्यदलमा नेता नेपालको तर्फबाट सदस्य रहेका एमाले नेता गोकर्ण विष्टले स्थायी कमिटीको बैठक नै नभनिए पनि सदस्यहरूबीच छलफल आयोजना गरिएको बताए । 

‘छलफल वरिष्ठ नेता नेपालसहितको भएकाले स्थायी समिति सदस्यहरु बीचको छलफल भन्दा हुन्छ’ विष्टले रातोपाटीसँग भने, ‘दुई बजे बानेश्वरमा छलफल राखिएको छ ।’ सो समूहमा अध्यक्ष ओलीसँग मिल्नुपर्ने दवाव नेता नेपालमाथि छ । तर, समान हैसियतविना एकता सम्भव नभएको नेता नेपालले बताउँदै आएका छन् । अर्कोतिर माधव नेपाल समूहलाई देउवा नेतृत्वको सरकारमा सहभागी हुन गठबन्धनको दवाव छ । यसमा पनि नेता नेपालले सरकारमा सहभागी नहुने बताएपनि उनकै समूहका नेताहरु सरकारमा जानुपर्ने अडानमा छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

Ads by Adalytics