शनिबार, ०८ वैशाख २०८१
ताजा लोकप्रिय

भूमि आयोग खारेजीको विरोधमा महेश बस्नेतको नेतृत्वमा काठमाडौंमा प्रदर्शन*

बिहीबार, २१ साउन २०७८, १२ : ०५
बिहीबार, २१ साउन २०७८

शेरबहादुर देउवा नेतृत्वको सरकारले भूमि आयोग खारेज गरेको विरोधमा नेकपा एमालेको भ्रातृ संगठन युवा संघले बिहीबार राजधानीमा प्रदर्शन गर्ने भएको छ । एमाले नेता तथा युवा संघका इन्चार्ज महेश बस्नेतको नेतृत्वमा काठमाडौंको जटिबुटी क्षेत्रमा सुकुम्बासी बस्तीका सर्वसाधारणसहितको सहभागितामा प्रदर्शन गर्न लागिएको हो । 

देउवा नेतृत्वको सरकारले लाखौँ भूमिहीन, सुकुम्बासीलगायतका नागरिकलाई लालपुर्जा दिनुपर्ने अवस्थामा भूमि सम्बन्धी समस्या समाधान आयोगलाई नै विघटन गरेर समस्यालाई थप जटिल बनाएकाले सरकारविरुद्ध दवाव सिर्जना गर्न प्रदर्शन गर्न लागिएको युवा संघका अध्यक्ष किरण पौडेलले जानकारी दिए । 

मंगलबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले आयोग खारेजी गरेको थियो भने सो निर्णयको एमालेले विरोध गरेको छ ।

*यसअघि समाचारको शीर्षक असावधानीवश अन्यथा भएकाले क्षमायाचनासहित सच्याइएको छ

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप