नागार्जुनमा टिपरको ठक्करबाट १ जनाको मृत्यु

person explore access_timeसाउन २१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको नागार्जुन नगरपालिका–७ स्थित लाफा भिलेज इन्भेष्टमेन्ट कम्पनी प्रालिको प्लटिङमा टिपरको ठक्करबाट १ जनाको मृत्यु भएको छ । बा ५ ख १८६० नम्बरको टिप्पर पल्टिएर सर्लाहीको लालबन्दी घर भएका ३९ वर्षीय सोमबहादुर बलको मृत्यु भएको महानगरीय प्रहरी वृत्त स्वयम्भूका डिएसपी मिलन केसीले रातोपाटीलाई बताए ।

प्रहरीले टिपरका सह–चालक  लक्ष्मण तामाङलाई पक्राउ गरेको छ । सह–चालकले टिप्पर चलाएको र उकालोमा ब्रेक नलागेपछि हाम्फालेका सोमबहादुरलाई टिपरले किचेको नेपाली काँग्रेसका वडा सभापति देवेन्द्र गिरीले बताए । रोडा लोड भएको टिप्पर चालकले सह–चालकलाई चलाउन दिएका थिए । चालक फरार छन् । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।