राजनीति

मुख्यमन्त्री पोखरेलको टिप्पणी– प्रतिपक्षले सत्ता पक्षलाई ‘अपहरण’को आरोप पनि लगाएछ

person explore access_timeसाउन २१, २०७८ chat_bubble_outline0

सांसदलाई आफ्नो सरकारी निवासमा बन्धक बनाएको आरोप खेपेका लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले ८७ सदस्यीय प्रदेशसभा कसका कारणले ८० सदस्यमा झर्यो भन्ने प्रश्नको जवाफ इतिहासले खोज्ने बताएका छन् ।

बिहीबार सामाजिक सञ्जालमा धारणा राख्दै उनले दुईजना माननीयलाई फकाएर राजीनामा गराउन सक्ने, ६ जनालाई अनुशासनको डण्डा चलाएर निष्काशन गर्न सक्ने र एकजना माननीयलाई दल परिवर्तन गराउन सक्ने प्रतिपक्षले सत्ता पक्षलाई ‘अपहरण’को आरोप पनि लगाएछ भन्दै आफूमाथिको आरोपलाई हलुका ढंगमा लिएका छन् ।

उल्लेखनीय छ, लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य विमला खत्री वलीले बिहीबार बुटवलमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै आफूलाई मुख्यमन्त्री पोखरेलको निवासमा पाँच दिनसम्म बन्धक बनाएर राखिएको आरोप लगाएकी हुन् । उनले सबैजना आराम गरिरहेको मौका छोपेर शौचालयको चप्पल लगाएकै अवस्थामा आफू त्यहाँबाट भाग्न सफल भएकोसमेत बताएकी छन् ।

पत्रकार सम्मेलनमा प्रदेशसभा सदस्य वली स्वयंले मुख्यमन्त्री पोखरेलमाथि गम्भीर आरोप लगाए पनि फेसबुकमार्फत प्रतिकारात्मक टिप्पणी गरेका पोखरेलले ‘प्रतिपक्षी आरोप’ का रुपमा हलुका ढंगले लिएको देखिन्छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।