ad
x

जन्मदिन मनाउन परिवारसहित माल्दिभ्स पुगे सैफ

person explore access_timeसाउन ३२, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेता सैफअली खानको आज जन्मदिन परेको छ । उनी आज ५१औं जन्मदिन सेलिब्रेसन गर्दैछन् । जन्मदिन मनाउन उनी पत्नी करिनासहित सपरिवार माल्दिभ्स पुगेका छन् । अभिनेत्री करिनाले दुई नयाँ तस्बिर शेयर गर्दै सैफलाई जन्मदिनको शुभकामना दिएकी छन् ।


इन्स्टाग्राम मार्फत सार्वजनिक गरिएको तस्बिरमा पहिलो पटक पुरै फ्यामिली देखिएका छन् । दुई तस्बिर मध्ये एकमा करिनाले सैफको काँधमा हात राखेर पोज दिएकी छन् । जसमा उनीहरुको छोराहरु तैमुर र जहांगीर पनि देखिएका छन् ।दोस्रो तस्बिरमा सैफ र करिना स्वीमिङ पुलमा रोमान्टिक अन्दाजमा प्रस्तुत भएका छन् । तस्बिरका साथ करिनाले क्याप्सनमा सैफलाई जन्मदिनको शुभकामना दिँदै हमेसा साथको चाहना रहेको बताएकी छन् । करिनाको पोष्टमा थुप्रै फ्यानले समेत शुभकामना दिएका छन् ।कामको कुरो गर्ने हो भने करिना छिट्टै फिल्म ‘लाल सिंह चड्ढामा देखिँदैछन् । सैफको पनि आउँदो फिल्म ‘भुत पुलिस’ हो ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।