कर्णालीमा कोरोना : ७७८ सक्रिय संक्रमित

person explore access_timeभदौ १२, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा शनिबार ४८ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)को संक्रमण पुष्टि भएको छ । ४९ जनामा गरिएको आरटी–पीसिआर विधिबाटको कोरोना परीक्षणको क्रममा १७ जना र ३४४ जनामा गरिएको एन्टिजेन परीक्षणका क्रममा ३१ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएको हो । 

शुक्रबार सबैभन्दा धेरै सुर्खेतमा २८ जनामा कोरोना देखिएको छ । यस्तै रुकुम पश्चिममा ८, सल्यानमा ४, दैलेखमा ४, कालिकोटमा १, मुगुमा २, हुम्लामा १ जनामा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य सेवा निर्देशनालयले जनाएको छ । 

शनिबार प्रदेशभरबाट २८ जनाले कोरोना भाइरसको संक्रमणलाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन्  भने ७६८ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । जुन तथ्याङ्क साउन महिनाको भन्दा निकै कम हो । भदौ महिना सुरु भएदेखि कर्णालीमा केही रुपमा संक्रमण दरमा कमी आएपनि जोखिम उच्च रहेको स्वास्थ्य निर्देशन डा. रविन खड्का बताउँछन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।