रियलमी सी–२० र सी–२१ नेपाली बजारमा, मूल्य कति ?

person explore access_timeभदौ १४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । रियलमीले नेपालमा रियलमी सी–२० र सी–२१ भित्र्याएको छ । कम्पनीले यी दुई मोडल नेपालमा भित्र्याएसँगै दराज अनलाइनबाट प्रि–बुकिङ पनि शुरु गरिसकेको छ । कम्पनीका अनुसार आइतबारदेखि प्रि–बुकिङ खुलेपनि बजारमा भने सेप्टेम्बर १ देखि उपलब्ध हुनेछ ।

३२ जीबी मेमोरी र २ जीबी र्याम भएको रियलमी सी–२० को मूल्य नेपालमा १२ हजार ८ सय ४९ रुपैयाँ र ६४ जीबी मेमोरी र ४ जीबी र्याम भएको रियलमी सी–२१ को मूल्य १६ हजार ९ सय ९९ रुपैयाँ तोकिएको कम्पनीले जनाएको छ ।

रियलमी सी–२० र सी–२१ मा ६.५ इन्चको डिस्प्ले, सुपर पावर सेभिङ मोड भएको पाँच हजार मेगाहर्ज ब्याट्री, जिओमेट्रिक आर्ट डिजाइन, मिडिया टेक हेलियो जी–३५ प्रोसेसरका साथै २ सय ५६ जीबीसम्म बढाउन मिल्ने माइक्रोएसडी रहेको रियलमीले जनाएको छ । 

यो स्मार्ट फोनमा सुपर नाइट स्कोप भएको अल ट्रिपल क्यामेरा, अक्टा कोर १२ एनएम २.३ गिगाहर्ज प्रोसेसर पनि रहेको छ । कम्पनीले रियलमी सी–११ को मूल्यमा कटौती गरी सार्वजनिक गरेको हो। सी–११ अब मात्र ११ हजार ९ सय ९९ रुपैयाँमा नेपालमा पाउन सकिन्छ । कम्पनीका अनुसार रियलमी सी–११ मा पनि ६.५ इन्चको डिस्प्ले, अल्ट्रा सेभिङ मोड भएको ५हजार मेगाहर्जको ब्याट्री जिओमेट्रिक आर्ट डिजाइन र अक्टा कोर पावरफुल प्रोसेसर रहेको छ । 

यस्तै कम्पनीले रियलमी ८ को नयाँ भेरियन्ट पनि नेपालमा सार्वजनिक गरेको छ । १२८ जीबी मेमोरी र ६ जीबी ¥याम भएको यो स्मार्टफोन मात्र २७ हजार १ सय ९९ रुपैयाँमा पाइने कम्पनीले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।