दलित नेता कार्यकर्ताहरूद्वारा काँग्रेस पार्टी कार्यालयमा धर्ना

person explore access_timeभदौ १७, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मीन विश्वकर्माको राजीनामा पछि दलित नेता कार्यकर्ताहरूले पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा धर्ना दिएका छन् । नेपाल दलित संघ काठमाडौंका नेता कार्यकर्ताहरूले धर्ना दिएका हुन् । धर्नासँगै उनीहरुले पार्टी नेतृत्वसमक्ष ५ बुँदे माग समेत अघि सारेका छन् । पार्टी नेतृत्वले बुँदे माग सम्बोधन नभए थप केन्द्रीय सदस्यलाई राजीनामा दिन समेत उनीहरुले दबाब दिएका छन् ।


पार्टी केन्द्रीय सदस्य तथा दलित अगुवाहरु मानबहादुर विश्वकर्मा र जीवन परियारले धर्नाको नेतृत्व गरेका छन् । उनीहरूको मागप्रति काँग्रेस नेतृ सुजाता कोइरालाले समर्थन जनाएकी छन् । कोइरालाले उनीहरुका माग सम्बोधनका लागि पहल गर्ने प्रतिबद्धता जनाएकी छन् । धर्नामा काठमाडौंमा उपस्थित काँग्रेसका दलित नेता कार्यकर्ता सहभागी छन् ।नेपाल दलित संघका अध्यक्ष समेत रहेका मीन विश्वकर्माले महाधिवेशन प्रतिनिधि चयनमा दलितलाई उचित स्थान नदिएको प्रति असन्तुष्टि जनाउँदै बुधबार दुबै पदबाट राजीनामा दिएको घोषणा गरेका थिए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।