आइतबार, २४ मङ्सिर २०८०
ताजा लोकप्रिय

३५ खेलसम्म अपराजित रहँदै इटलीले बनायो कीर्तिमान

शुक्रबार, १८ भदौ २०७८, ११ : ५३
शुक्रबार, १८ भदौ २०७८

युरो विजेता इटलीले विश्वकप छनोटमा बुल्गेरियासँग १–१ गोलको बराबरी खेलेको छ । युरो २०२० पछि यो उसले खेलेको पहिलो खेल थियो । यससँगै इटलीले ३५ खेलसम्म अपराजित रहने कीर्तिमान बराबरी गरेको छ । ९० को दशकमा ब्राजिल र २००० को दशकमा स्पेन पनि ३५ खेलसम्म अपराजित थिए । 

इटलीलाई फेडरियो चिसाले १६ मिनेटमा अग्रता दिलाएका थिए । तर, बुल्गेरियाले ४० मिनेटमा एटानास इलिभले बराबरी गोल फर्काए । 

२०१८ मा पोर्चुगलसँग युईएफए नेशन्स कपमा हार व्यहोरेयता रोबर्टो म्यान्सिनीको टोली अपराजित छन् । ब्राजिल १९९३ देखि १९९६ सम्म अपराजित थियो । त्यसैगरी, २००७ देखि २००९ सम्म स्पेन पनि ३५ खेलमा अपराजित थियो ।  

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप