ad
x

‘मारवलस मी’ को दोस्रो सिजन हुने

person explore access_timeभदौ २०, २०७८ chat_bubble_outline0

फेसन स्टाइलिस्ट सोन्या गुरुङको ‘मारवलस मी’ को दोस्रो सिजन बालुवाटारस्थित रोयल एम्पायर बुटिक होटलमा आयोजना हुने भएको छ । प्रतिस्पर्धीहरुलाई खुल्ला रुपले समावेश गरिने यो सोमा रङ, लिङ्ग, जात, हाइट, तौलको मूल्याङ्कनमा नभई व्यक्ति विशेषमा रहेको विशेषताको आधारमा छनोट गरिने आयोजकले जनाएको छ ।


हरेक व्यक्तिमा कुनै न कुनै प्रतिभा लुकेको हुन्छ । यो प्रतियोगिताबाट उनीहरुका लुकेका प्रतिभालाई विशेष रुपले दर्शकमाझ प्रस्तुत गर्ने तयारी गरेको मार्वलस मी कार्यक्रम संयोजक सिइओ फेसन स्टाइलिस्ट सोन्या गुरुङले बताइन् । मारवलस मी (राम्रो म) भन्ने अर्थमा बुझिन्छ ।कार्यक्रममा सबै प्रतिस्पर्धीहरुलाई २० दिनको प्रशिक्षणमा विभिन्न किसिमको क्रियाकलाप गराई उनीहरु भित्र लुकेका प्रतिभाको खोजी गर्ने गरिन्छ  । कार्यक्रमको निर्णायक समितिमा एम्पायर हाकिम (सुरेन्द्र) गुरुङ लगायतको समिति रहेको छ भने सो कार्यक्रमलाई पूर्ण व्यवस्थित गर्नका लागि नेपाल सरकारको कोभिड–१९ को मापदण्ड पालना गर्ने गरी ५१ सदस्य समिति गठन गर्ने गरि कार्यक्रम गरिन लागेको आयोजकले जनाएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।