आईएपीबीमा दृष्टि विशेषज्ञ श्रेष्ठ नियुक्त

person explore access_timeभदौ २२, २०७८ chat_bubble_outline0

इन्टरनेशनल एजेन्सी फर द प्रिभेन्सन अफ ब्लाइडनेस (आईएपीबी) मा दृष्टि विशेषज्ञ जुनु श्रेष्ठ नियुक्त भएकी छन् । दृष्टि विशेषज्ञको रूपमा नेपालका तर्फबाट पहिलो पटक श्रेष्ठ नियुक्त भएकी हुन् । भिजन २०२० र आईएपीबीको नीति तथा योजना म्यानेजरमा श्रेष्ठ नियुक्त भएकी हुन् । आईएपीबी विश्व स्वास्थ्य संगठनको आँखा स्वास्थ्य हेर्ने विभाग हो । यसको मुख्यालयको लन्डन छ । श्रेष्ठ नेपाल दृष्टि विशेषज्ञ सङ्घका कोषाध्यक्षसमेत हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।