स्वास्थ्य व्यवसायी परिषद्को लाइसेन्स परीक्षामा ६५.११ प्रतिशत उत्तीर्ण

person explore access_timeभदौ २४, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल स्वास्थ्य व्यवसायी परिषद्ले प्रथम नाम दर्ता प्रमाणपत्र ( लाइसेन्स) परीक्षाको नतिजाको सार्वजनिक गरेको छ ।  परीक्षामा २ हजार २० परीक्षार्थी सहभागी भएका थिए । जसमध्ये १ हजार २९० जना (६५.११ प्रतिशत )उत्तीर्ण भएका छन् । स्नातकोत्तर तहमा ३९ जनाले परीक्षा सहभागी भएका मध्ये २० जना अर्थात ५८.८२ प्रतिशत पास भएको परिषदद्वारा जारी गरिएको सूचनामा उल्लेख गरिएको छ ।

यस्तै स्नातक तहमा २०३ जनाको उपस्थिती रहेको थियो भने १३३ अर्थात ६७.१७ प्रतिशत उत्तिर्ण भएका छन् । प्रमाण पत्र तहमा ११३७ जना अर्थात  ६५.०० प्रतिशत पास भएका छन् । परिषदका अनुसार परीक्षामा ३९ जना अनुपस्थित भएका थिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।