‘हाँसी हाँसी जलिरहे’ मा आयुश र शिल्पाको रोमान्स

person explore access_timeभदौ २५, २०७८ chat_bubble_outline0

स्वर किन्नरी स्वर्गीय गायिका अरुणा लामाको जन्मदिनको अवसरमा ‘हाँसी हाँसी जलिरहेको’ बोलको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक गरिएको छ । गीतमा कविता श्रेष्ठको स्वर, नरेन्द्रराज प्रसाईंको शब्द र कुन्दनराज सुब्बाको संगीत छ । 


भिडियोमा अभिनेत्री शिल्पा पोखरेल र आयुश छेत्री (प्रिन्सेस) को अभिनय छ । घरेलु हिंसामा नारीको मौनता देखाउन खोजिएको भिडियो नवराज उप्रेतीले छायाँकन गरेका हुन् । किरण गिरीको सम्पादन, श्रीकृष्ण श्रेष्ठको मोसन ग्राफिक्स, यमु शर्माको कथा रहेको भिडियोको निर्देशन युष क्षत्रीले गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।