‘अन्तिम’ पाँच भाषामा रिलिज हुने, सलमानअघि अनिल कपूरलाई आएको थियो मुख्य भूमिकामा प्रस्ताव

person explore access_timeभदौ २७, २०७८ chat_bubble_outline0

सलमान खान अहिले आफ्नो नयाँ फिल्म ‘अन्तिम : द फाइनल ट्रुथ’ लाई लिएर चर्चामा छन् । रिपोर्टअनुसार, सलमानले यस फिल्ममा जुन भूमिका निभाएका छन्, त्यस भूमिकाका लागि यसअघि अनिल कपुरलाई प्रस्ताव गरिएको थियो । 
अनिल कपूरले पनि यसबारे विचार गरिरहेका थिए । तर, उनीबाट जवाफ आउनुअघि नै सलमान खानले अतिथि भूमिकामा खेल्ने घोषणा गरियो ।   यद्यपी, अब सलमान खान नै मुख्य भूमिकामा रहनेछन् । सलमानबाहेक यस फिल्ममा उनका ज्वाइँ आयुष शर्मा पनि मुख्य भूमिका हुनेछन् । यस एक्सन थ्रिलरको निर्देशन महेश मान्जरेकरले गरेका छन् । यो चलचित्र मराठी चलचित्र ‘मुमशी प्याट्रन’ का हिन्दी रिमेक हो । यसलाई हिन्दी, तमिल, तेलुगु, कन्नड र उडिया भाषामा रिलिज गरिनेछ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।