जीडब्लुएम नेपालले आकर्षक फिचरहरु सहितको ‘हाबाल जलिअन’ टप भेरियन्ट नेपाल ल्याउँदै

person explore access_timeभदौ २८, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । जीडब्लुएम नेपालले हाबाल जलिअन मोडलमा आकर्षक फिचरहरु सहित टप भेरियन्ट नेपाल भित्र्याउने भएको छ । ६० वटा मुलुकहरुमा ६५ लाख भन्दा धेरै बिक्री भइसकेको हाबाल विगत ११ वर्ष देखि चीनमा एसयूभी बिक्री गर्ने नम्बर १ ब्रान्ड भएको कम्पनीले दावी गरेको छ । 

१८ इन्चको आल एल्युमिनियम मिश्र धातुयुक्त पाङ्ग्रा, ७३% उच्च क्षमताको स्टिल बडी देखि ६ तरिकाको विद्युतीय आफूअनुसार मिलाउन सकिने ड्राइभर सिटसम्म राखेर परिस्कृत निर्माणमा उक्त गाडी आउने भएको हो । यसको पानोरमिक सनरुफ र डुअल जोन अटो एसीले आरामदायी यात्रामा सहता प्रदान गर्ने कम्पनीले दावी गरेको छ । 

१.५ लिटरको पेट्रोल इन्जिन, ६ ओम्नी डाइरेक्शनल एयरब्यागको सुरक्षा, ३६० डिग्री भ्यु, ब्लाइन्ड स्पट मनिटरिङ र हिल होल्ड डिसेन्ट कन्ट्रोल भएको यस जलिअनको निर्माण सुरक्षा फिचर्समा विशेष ध्यान दिइएको बताइएको छ । यसको हेड अप डिस्प्लेले गाडीको गतिको सूचना दिएर यात्रालाई सुरक्षित बनाउन मद्दत गर्छ ।

यस एसयूभीमा कार प्ले र एन्ड्रोइड अटो सहितको १२.३ इन्च स्मार्ट टच स्क्रिनको सुविधा पनि रहेको छ । यसको सुरुवाती ​भेरियन्ट र उच्च भेरियन्ट यसअघि नै बजारमा आएपनि यो नयाँ भेरियन्ट ग्राहकको चाहनाअनुसार डिजाइन गरिएको कम्पनीले जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।