दीपक दीपासँगै मिलेर फिल्म बनाउँदै रोहित

person explore access_timeभदौ २९, २०७८ chat_bubble_outline1

दीपकराज गिरी र दीपाश्री निरौलाको समूहसँग मिलेर पछिल्लो समय ‘छ माया छपक्कै’ निर्माण गरेका निर्माता रोहित अधिकारी नयाँ फिल्मको तयारीमा जुटेका छन् । उनले दीपक दीपासँगको सहकार्यमै नयाँ फिल्म निर्माण तयारी गरेका हुन् ।

आफ्नै कथामा उनले बनाउने तयारी गरेको फिल्मको स्क्रिप्ट लेखन कार्य भइरहेको छ । स्क्रिप्टले राम्रो भए दशैं र तिहारको बीचमा फिल्म छायांकनका लागि निस्कने रोहितले बताए ।

निर्देशक दीपेन्द्र लामा लिएर ‘छ माया छपक्कै’ बनाएका रोहितले नयाँ फिल्ममा निर्देशक भने फेरिनेछन् । एक नाम चलेकै निर्देशक लिएर अवको फिल्म बनाउन लागेको बताएका रोहितले फिल्मको लेखन समेत उनले गरिरहेको जानकारी दिए । निर्देशक र फिल्म युनिटको नाम एक औपचारिक कार्यक्रम सहित घोषणा गर्न लागिएकाले निर्देशकको नाम अहिले गोप्य राखिएको उनका भनाइ छ ।

लकडाउन अगाडि देखिनै नयाँ फिल्मका लागि दीपक दीपासँग लगातार छलफल गरेका रोहितको कथा दीपकले पनि मन पराएका छन् । ‘दीपक दाईले कथा मन पराउनु भएको छ’ रोहितले भने ‘स्क्रिप्टको पखाईमा छौं । स्क्रिप्ट मनपर्यो भने तुरुन्तै छायाँकनमा जान्छौ ।’

थुपै्र चलेका कलाकार रहने बताइएको फिलममा दीपक दीपाको पनि मुख्य भूमिका रहने छ ।

अनमोल केसी अभिनीत फिल्म ‘गाजलु’बाट निर्माणमा होमिएका रोहितले दोस्रो फिल्म ‘द ब्रेक अप’ प्रदर्शन पछि दीपक दीपासँग ‘छ माया छपक्कै’का लागि सहकार्य गरेका थिए । दीपक दीपाले निर्माण गर्न लागेको नयाँ बानेश्वरको चलचित्र हलमा भने उनको सहकार्य रहे–नरहेको केही बताइएको छैन ।

कमेन्ट

  1. Sept. 14, 2021, 2:52 p.m. Tapan Singh
    यस्ता सुमोका खेलाडी जस्तालाई फिल्म मा खेलायर निर्माता निर्देशक र् हामी दर्सक कती भेडा रहेछौ भन्ने थाहा हुन्छ। फिल्म मा खेल्न सारा संसारमा ( जोकर बुढाबुढी र् चम्चेहरु बाहेक) मेन रोल गर्ने स्लिम त्रिम फित न् फाइन हुनु पर्छ। गोबिन्दा जस्ता कलिबेर हिरो मोटोको कारण फिल्म खेल्न नपाको पटक पटक को इन्टर्भ्यू मा पनि हेर्न सकिन्छ। ऐश्वोर्या कारीना...... १,२ kg wt बढ्दा सामाजिक सन्जालमा बहिस्कार्को लहर चल्छ के हामी यस्तै फार्ममा पालेका जस्तालाई हेरेर बस्नी हो ? ईनिहरुत उदाहरण बन्नु पर्ने ईनिहरुको figure देखेर लोभ्भिने हुनु पर्थ्यो। ्हामी मुर्ख भेडा दर्शकहरु कहिले सम्म भेडा बनेर बस्ने हो ?
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।