एनआरएनए युवा उपाध्यक्षमा सुदीप कार्कीको उम्मेदवारी

person explore access_timeभदौ ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

गैरआवासीय नेपाली संघ अन्तराष्ट्रिय समन्वय परिषद् (एनआरएनए) को दशौँ विश्व सम्मेलनमा युएईबाट सुदीप कार्कीले युवा उपाध्यक्ष पदका लागि उम्मेदवारी दिने भएका छन् ।


एनआरएनएको अभियानमा निरन्तर सक्रिय रहदै आएका कार्की एनआरएनए युएईको अध्यक्ष भइसकेका व्यक्ति हुन् भने २०१९-२०२१ कार्यकालका लागी युवा संयोजकको उम्मेदवार थिए ।  विश्वभरि फैलिएको एनआरएनएलाई संस्थागत बिकास तथा संस्थाको मर्म र भावना अनुरुप व्यक्तित्व बिकास र युवा सहभागिताको समेत आवश्यकता रहेको भन्दै युवा पुस्तालाई नेपालप्रतिको सामिप्यता र उत्तरदायित्व बहन गर्दै अगाडी बढाउनमा जोड दिन पनि आफ्नो उम्मेदवारी रहेको उनको जिकिर छ ।
विदेशिएका ७०% भन्दा बढी युवाहरु खाडीमा रहेको र नेपालको समृद्धि र विकासमा सामुहिक लगानी र पर्यटन प्रबर्द्धन जस्ता विषयहरुमा युवा सहभागिता अनिवार्य रहेको कारण नेपाल सरकारसँग समन्वय गर्दै विभिन्न देशहरुमा नेपालीले भोग्नुपरेको समस्यालाई समाधान गर्न आफु सदैव तत्पर रहेको उनको भनाई छ ।कार्कीले मुलुक बाहिर रहेका नेपाली युवाहरुले अझै पनि एनआरएनएलाई आत्मै देखि स्वीकार गर्न सक्ने वातावरण बनि नसकेको बताउदै संसारभर छरिएर रहेका युवा जोश जागर र उत्साहलाई आफुले समेट्न पहल गर्ने दाबी गरे । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।