सानिमा इक्विटी फन्डको ३३ प्रतिशत लाभांश नेप्सेमा समाहित, अब कति पुग्ला मूल्य ?

person explore access_timeअसोज १, २०७८ chat_bubble_outline0

सानिमा इक्विटी फन्डको ३३% नगद लाभांशको मूल्य नेपाल स्टक एक्सचेन्ज नेप्सेमा समायोजन भएको छ । कम्पनीले हालैमात्र आफ्ना इक्विटी फन्डका लाभग्राहीहरुलाई घोषणा गरेको नगद लाभांशको मूल्य नेप्सेमा समाहित भएको हो । 
मूल्य समायोजनपछि नेप्सेमा यस फन्डको भाउ प्रतिइकाई १२ रुपैयाँ ८५ पैसा कायम भएको छ । अब आइतबार यस फन्डको कारोबार समायोजित मूल्यलाई आधार मानेर खुल्नेछ । फन्डको बिहीबारको मूल्य १६ रुपैयाँ १५ पैसामा समायोजन भएको हो । 

सानिमाले नगद लाभांश वितरणका लागि आजै शुक्रबार (असोज १ गते) बुक क्लोज गरेको छ । भदौ ३१ गतेसम्म कायम सेयरधनीले फन्डले वितरण गर्ने नगद लाभांश हात पार्न सक्नेछन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।