भ्यालेन्सियाविरुद्ध रियलको पुनरागमन

person explore access_timeअसोज ४, २०७८ chat_bubble_outline0

 

अन्तिम चार मिनेटमा दुई गोल गर्दै रियल म्याड्रिडले भ्यालेन्सियाविरुद्ध रोचक पुनरागमन गर्दै स्पेनिस ला लिगाको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । आइतबार राति भएको खेलमा रियल २–१ गोलले विजयी भएको हो ।

खेलको ६६ औँ मिनेटमा ह्युगो डुरोले गोल गर्दै भ्यालेन्सियालाई अग्रता दिलाएका थिए । तर, ८६ औँ मिनेटमा करिम बेन्जेमाको पासमा भिनिसियस जुनियरले बराबरी गोल फर्काए । दुई मिनेटपछि भिनिसियसको क्रसमा बेन्जेमाले गोल गर्दै रियललाई महत्त्वपूर्ण तीन अङ्क दिलाए । यो सिजन बेन्जेमाको यो छैटौँ गोल थियो ।

नयाँ प्रशिक्षक कार्लो एन्चेलोटीको नेतृत्वमा रियल यो सिजन अपराजित रहेको छ । ५ खेलमा १३ अङ्क बटुल्दै रियल अङ्क तालिकामा शीर्ष स्थानमा रहेको छ । उता, भ्यालेन्सियाले भने लिगमा सिजनको पहिलो हारको स्वाद चाखेको छ ।

आइतबार नै भएका अन्य खेलमा भिल्लेरियाल र मायोर्का तथा सेभिया र रियल सोसिडाडले गोलरहित बराबरी खेलेका छन् । त्यस्तै, एस्पानियोल र रियल बेटिसबीचको खेल पनि २–२ को बराबरीमा सकियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।