मसला उद्योगको ‘नक्कली ट्रेडमार्क’ बनाएको आरोपमा एक जना पक्राउ

person explore access_timeअसोज ५, २०७८ chat_bubble_outline0

 

मसला उद्योगको ‘नक्कली ट्रेडमार्क’ बनाएको आरोपमा प्रहरीले पर्साको वीरगञ्ज महानगरपालिकाबाट एकजना लाई पक्राउ गरेको छ । वीरगञ्ज महानगरपालिका–८ घर भएका ३० वर्षीय रोहित शाह कानुलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका डिएसपी ओमप्रकाश खनालले रातोपाटीलाई बताए ।

शाहले धेरै नाफा कमाउन ‘चाटकर बिएमपी स्पाइसिज’ उद्योगको नक्कली ट्रेडमार्क बनाएर आफूले उत्पादन गरेको मसलाको प्याकेटमा टाँसेर बेचेको आरोप छ । वीरगञ्जमा शाहको अन्नपूर्ण मसला उद्योग छ । ‘चाटकर बिएमपी स्पाइसिज’ नामक मसला उद्योग पनि वीरगञ्जमा सञ्चालित छ । सो उद्योगको ट्रेडमार्क र डिजाइनको प्रतिलिपि उत्पादन गरेको मसलाको प्याकेटमा टाँस भेटिएपछि प्रहरीले उनीविरुद्ध प्रतिलिपि अधिकार ऐन–२०५९ अनुसारको कसुरमा अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

शाहले सञ्चालन गरेको अन्नपूर्ण मसला उद्योगबाट ‘चाटकर बिएमपी स्पाइसिज’को लेबल लगाएको ६५४ पोका मसाला र १० बोरा कच्चा सामग्री बरामद गरिएको छ । उद्योगबाट लेबलिङ गर्ने मेशिन पनि बरामद गरिएको डिएसपी खनालले बताए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।