जेलबाट निस्कँदा पत्रकारको भीड देखेर राज कुन्द्राको यस्तो हाउभाउ

person explore access_timeअसोज ५, २०७८ chat_bubble_outline0

पोर्नोग्राफी केसमा जेलमा दुई महिना बिताएपछि २१ सेप्टेम्बरमा राज कुन्द्रा जमानतमा रिहा भएका छन् । उनलाई ५० हजार भारुमा जमानतमा रिहा गरिएको हो । राज ६४ दिनपछि आफ्नो घर फिर्ता भएका छन् । उनलाई मुम्बईको अपराध शाखाले १० जुलाईमा पोर्नोग्राफी केसमा पक्राउ गरेको थियो ।राज कुन्द्र जेल बाहिर आएपछि उनलाई मिडियाले तत्काल घेरे । यतिबेला पत्रकारले राजलाई केही प्रश्न पनि सोधे तर उनले कुनै पनि प्रश्नको जवाफ दिएनन् । राज केही नबोलिकनै गाडीमा चढे ।

जमानतमा जेलबाट बाहिर निस्किएपछि राजको पहिलो तस्बिर सार्वजनिक भएको छ । यी तस्बिरमा राज कुन्द्राले मास्क लगाइरहेको देख्न सकिन्छ । यसका साथै उनले निधारमा टड्कारो देखिने रातो टिका पनि लगाएका छन् मिडियाको भीड आफ्नो वरिपरि देखेर राज कुन्द्रा तनावमा पनि देखिए । गाडीमा बसेपछि राजले कसैसँग कुरा गर्दै मिडियातर्फ हातले इशारा गरेर केही भनिरहेको पनि देखिए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।