संयोगवश खिचिएका शानदार ३० तस्बिर

person explore access_timeअसोज ५, २०७८ chat_bubble_outline0

धेरैजसो फोटोग्राफरले आफ्ना तस्बिर उत्कृष्ट होउन् भन्ने उद्देश्यले विभिन्न योजना बनाएका हुन्छन् । तर एडास वोङ् एक यस्ता फोटोग्राफर हुन् जसले आफ्नो भाग्य र स्वभावमाथि विश्वास राख्छन् । उनी यत्तिकै शहरमा डुल्छन् र त्यस्तो वस्तुको खोजी गर्छन् जुन हेर्दा आकर्षक देखिन्छन् । उनका तस्बिरहरु ‘संयोगवश’ खिचिएका भनिएता पनि ती कम अकर्षक छन् भन्नु गलत हुनेछ ।

उनका यी तस्बिर हेर्दा यस्तो लाग्छ कि कति कुरा भाग्यको हातमा नै छोड्दा कति राम्रा देखिन्छन् । बोर्डपान्डाले यहाँ एडासका केही तस्बिर सार्वजनिक गरेको छ जसलाई हामीले साभार गरेका छौं ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।