केबीसी १३ मा प्रतियोगीले अमिताभ बच्चनसँग गरिन् ‘फ्लर्ट’, अभिनेताले भने, ‘बन्द गरिदिनुस् शो’

person explore access_timeअसोज ५, २०७८ chat_bubble_outline0

टिभीको दुनियाँमा आजकाल महानायक अमिताभ बच्चनको शो कौन बनेगा करोडपति १३ छाएको छ । शोमा हट शीटमा बसेका प्रतियोगी अमिताभ बच्चनसँग आफ्नो फ्यान मोमेन्टमा रमाउन कुनै मौका छोड्दैनन् । कुनै खेल खेल्ने वा अमितिाभ बच्चनसँग आफ्नो जीवनका भित्री कुरा खोल्नुका साथै थुप्रैले उनीसँग मस्ती गरिरहेको पनि देख्न सकिन्छ । अब शोको नयाँ प्रोमो भिडियोमा एक प्रतियोगी अमिताभ बच्चनसँग फ्लर्ट गरिरहेको देखिएकी छिन् ।

प्रतियोगीले अमिताभसँग गरिन् फ्लर्टः

शोको नयाँ प्रोमो भिडियोमा अमिताभ बच्चन शोकी प्रतियोगी नम्रता शाहसँग चिया खान जानका लागि निर्मातालाई कार्यक्रम केही बेरका लागि बन्द गरिदिन पनि भनिरहेका छन् । प्रोमो भिडियोमा अमिताभ बच्चनले प्रतियोगी नम्रता शाहको तारिफ गरिरहेको देख्न सकिन्छ । अमिताभले भन्छन्, ‘तपाईं असाध्यै राम्री देखिनु भएको छ । तपाईंले आफ्नो घाँटीमा लगाउनुभएको असाध्यै सुन्दर छ ।

त्यसपछि प्रतियोगी अमिताभ बच्चनसँग फ्लर्ट गर्दै भन्छन्, ‘सर, के म तपाईंलाई अमित जी भनेर बोलाउन सक्छु ।’ त्यसपछि अमिताभ भन्छन्, ‘तपाईं मलाई अमित मात्रै भन्नुहोस् ।’ त्यसपछि अमिताभ बच्चनले ठट्टा गर्दै भन्छन्, ‘निर्माता जी यो कार्यक्रम बन्द गर्नुहोस् । मलाई नम्रता जीसँग चिया पिउन जानु छ । ’

कार्यक्रमको अर्को प्रोमो भिडियोमा नम्रता कलंक फिल्मको गीतमा नाचिरहेको पनि देख्न सकिन्छ । नम्रताको डान्स देखेर अमिताभ बच्चनले उनलाई भन्छन्, ‘यतिपटक घुमेर पनि रिँगटा लागेन भन्या ?’ यसबारे नम्रताले अमिताभलाई भन्छिन्, ‘नजर एकै ठाउँमा टिकिरह्यो भने रिँगटा लाग्दैन ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।