पिताको मृत्युपछि सुनिल सेट्टीको यसरी फेरियो जीवन

person explore access_timeअसोज ६, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउडका दिग्गज तथा चर्चित अभिनेता सुनिल सेट्टीले हलिउडकी चर्चित अभिनेत्री मिसाएला कोएलको भाषणको प्रशंसा गरेका छन् । मिसाएला कोएलले आफ्नो सो ‘आई मे डेस्ट्रोय यु’ का लागि हालै एमी पुरस्कार जितेकी छिन् । पुरस्कार लिँदै गर्दा उनले यस्तो भाषण गरिन्; जसले संसारभरि उनको चर्चा भइरहेको छ । साथै मिसाएला कोएलको सबैले तारिफ पनि गरिरहेका छन् ।

मिसाएला कोएलाको भाषणको सुनिल सेट्टीले तारिफ गरेका छन् । साथै आफ्नो जीवनको एक खराब अनुभव पनि साझा गरेका छन् । सुनिल सेट्टी सोसल मिडियामा असाध्यै सक्रिय हुन्छन् । उनी आफ्ना प्रशंसकका लागि विशेष तस्बिर र भिडियो पनि प्रदर्शन गरिरहन्छिन् । सुनिल सेट्टीले आफ्नो आधिकारिक इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा मिसाएला कोएलको एक तस्बिर प्रदर्शन गरेका छन् । यो तस्बिरमा उनको भाषणको एउटा अंश पनि लेखिएको छ ।

मिसाएला कोएलको यो तस्बिर प्रदर्शन गर्र्दै सुनिल सेट्टीले पिताको मृत्युपछि उनको स्वभावमा अत्यधिक परिवर्तन आएको खुलासा गरे । सुनिलले आफ्नो पोस्टमा लेखे, ‘म पनि सधैँ यी विचारसँग सहमत थिएँ तर सन् २०१७ मा जब मैले आफ्ना पिता गुमाएँ तब म आफूले आफैँलाई खोज्नका लागि गायब भएँ । त्यतिबेला मैले शान्ति पाएँ, गोपनीयतामा निकै ठूलो शक्ति हुन्छ । मलाई खुसी के लाग्छ भने मिसाएला कोएलले यति राम्रो कुरालाई आकर्षक ढङ्गले प्रस्तुत गरिदिएकी छिन् ।’

सामाजिक सञ्जालमा सुनिल सेट्टीको यो पोस्ट चर्चाको विषय बनेको छ । अभिनेताका प्रशंसक र सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताले यसमा आफ्नो प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् ।

सुनिल सेट्टी छिट्टै नै अमिताभ बच्चनको टीभी सो केबीसी १३ मा आउँदैछन् । यो कार्यक्रममा उनी अभिनेता ज्याकी श्रोफसँग देखिनेछन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।