अब बैङ्कहरूले नोटको हिफाजतपूर्ण तरिकाले प्रयोग गराउनसमेत सचेत गराउनु पर्ने

person explore access_timeअसोज ६, २०७८ chat_bubble_outline0

 

नेपाल राष्ट्र बैङ्कले नोटको हिफाजतपूर्ण तरिकाले प्रयोग गर्न प्रेरित गर्ने गरी सूचना टाँस गर्न बैङ्क तथा वित्तीय संस्थाहरूलाई निर्देशन दिएको छ । दसैँ तिहारका लागि नयाँ नोट साट्न आउने ग्राहकहरूलाई एक्सचेन्ज काउन्टर अगाडी नै देखिने गरी अनिवार्य सचेतनामूलक सूचना टाँस गर्न बैङ्कले निर्देशन दिएको हो । बुधबार केन्द्रीय बैङ्कको मुद्रा व्यवस्थापन विभागले एक सूचना जारी गर्दै यस्तो निर्देशन दिएको हो । 

‘त्यस बैङ्कमा सेवा लिन आउने सर्वसाधारण सेवाग्राहीले स्पष्ट देख्ने गरी आफ्ना सबै सटही काउण्टरहरूमा संलग्न बमोजिमको नोटको हिफाजतपूर्ण तरिकाले प्रयोग गर्ने सम्बन्धी सूचना टाँस गरी सर्वसाधारण सेवाग्राहीमा सचेत गराउन हुन सहयोग लागि अनुरोध छ’ मुद्रा व्यवस्थापन विभागका प्रमुख रेवतीप्रसाद नेपालद्वारा जारी सूचनामा भनिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।