‘मिस नेपाल युएस’का १० प्रतियोगी न्युयोर्कमा

person explore access_timeअसोज ७, २०७८ chat_bubble_outline0

‘मिस नेपाल अमेरिका–२०२१ ’का १० प्रतियोगी अमेरिकाको न्युयोर्क आइपुगेका छन् । आगामी सेप्टेम्बर २५ का दिन आयोजना हुने ‘मिस नेपाल युएस २०२१’ मा सहभागी हुन १० प्रतियोगी न्युयोर्क आएका हुन् । 

प्रतियोगितामा शीर्ष १० का लागि छनौटमा पुगेका प्रतियोगीहरु बुधबार अमेरिकाका विभिन्न राज्यहरूबाट आएका हुन् । कार्यक्रम न्यूयोर्कको क्विन्स थिएटर (नाट्य कला) मा आयोजना गरिनेछ । उनीहरुको कोभिड–१९ को परीक्षण गरिएको छ ।

उनीहरुको तालिम भोलि सेप्टेम्बर २३ का दिनदेखि सुरु हुने प्रतियोगिताका फोटोग्राफर राजीब श्रेष्ठले रातोपाटीलाई बताए ।  ‘मिस नेपाल अमेरिका’ को यो १० औं संस्करण हो  । ‘पूर्व मिस नेपाल’ माल्भिका सुब्बा प्रतिस्पर्धाको मुख्य प्रशिक्षक हुन् ।


 
मिस नेपाल युएसको इतिहास २०११ मा न्यूयोर्क शहरबाट सुरु भएको थियो जसमा सुजिता बस्नेतले पहिलो अमेरिका नेपाल सुन्दरी (मिस नेपाल युएस) को ताज पहिरिएकी थिइन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।