कर्णालीमा कोरोना संक्रमितको संख्या ३३ हजार नाघ्यो

person explore access_timeअसोज ८, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा शुक्रबार थप ५१ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमण पुष्टि भएको छ ।  ६४ जनामा गरिएको आरटी–पीसिआर विधिबाट गरिएको कोरोना परीक्षणबाट ४१ जना र ७४ जनामा गरिएको एन्टिजेन विधिको कोरोना परीक्षणका क्रममा ११ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य सेवा निर्देशनालयले जनाएको छ ।

संक्रमण देखिनेमा सुर्खेतमा सबैभन्दा बढी ४४ जना रहेका छन् भने रुकुम पश्चिममा ५, कालिकोटमा १ र दैलेखमा २ जना रहेका छन् । योसँगै कर्णालीमा कुल संक्रमितको संख्या ३३ हजार ३९० पुगेको छ । तीमध्ये ३१ हजार ४७२ जनाले कोरोना संक्रमणलाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् । शुक्रबार ५८ जनाले कोरोना संक्रमणलाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् ।

प्रदेशभर सक्रिय संक्रमितको संख्या घटेर २७५ मा खुम्चिएको छ भने कोरोना संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या ३७५ पुगेको छ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।