रौतहटमा पाकिस्तानी कलाकार तैजीब हाफीको प्रस्तुति (तस्बिरहरु)

person explore access_timeअसोज १०, २०७८ chat_bubble_outline0

रौतहटमा पाकिस्तानी कलाकार तैजीब हाफीको ‘मुसायरा’ कार्यक्रम सफतापूर्वक सम्पन्न भएको छ । कटहरियामा शनिबार राति ८ बजेदेखि आइतबार बिहान ३ बजेसम्म आयोजित सो कार्यक्रममा हजारौं दर्शक उपस्थित थिए । युट्युबमा ७६ लाख फलोअर्स रहेका पाकिस्तानी कलाकार हाफीले भारतमा यस्तो कार्यक्रम नगर्ने भएकाले भारतमा रहेका उनका प्रशंसकसमेत सो कार्यक्रम हेर्न रौतहट आएका थिए । भारतको राजस्थानका सुखप्रित सिंहले आफूसहित सातजना हाफीको कार्यक्रम हेर्न राजस्थानदेखि आएको बताए ।

कार्यक्रममा हाफीका साथै भारत र नेपालका एक दर्जनभन्दा बढी चर्चित कलाकारले आ–आफ्नो प्रस्तुति राखेका थिए ।कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि पूर्व मन्त्री प्रभु साह र कटहरिया नगरपालिकाका मेयर सियाराम कुश्वाहाले पाकिस्तानी कलाकार तैजीब हाफी, भारत उत्तर प्रदेशबाट आएकी चांदनी सबनम लगायत कार्यक्रममा सहभागी कलाकारलाई कदरपत्रबाट सम्मानित गरेका थिए ।

कार्यक्रममा अवसरमा पूर्व प्रदेश सांसद कुन्दन कुश्वाहा, मौलापुर नगर प्रमुख रिना कुमारी साह, देवाही गोनाहिकी उपमेयर परनिया देवी लगायतको उपस्थिति थियो ।रौतहटमा मुस्लिमको जनसंख्या उल्लेख्य रहेकाले ईस्लाम धर्मावलम्बीहरुको पहिचान तथा अधिकारका लागि नगरपालिकाले अन्तर्राष्ट्रिय मुसायरा कार्यक्रम आयोजना गरेको कटहरियाका मेयर कुश्वाहाले बताए ।

मुसायरा कार्यक्रममा नेपालबाट फैयाज फैजी, भारतबाट अजम साकरी, मिसन गोपालपुरी, मुजाहिद हसनैन हबिबी, साईस्ता साना, चाँदनी सबनम, गुले सब्बा, पाकिस्तानबाट तैजीब हाफी र क्यानाडाका प्रख्यात कवि तथा सायरहरुको सहभागिता थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।