‘धन्दागिरी’मा ‘बारुली बारुली’ बोलको आइटम

person explore access_timeअसोज १०, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेता सविन श्रेष्ठ अभिनित फिल्म ‘धन्दागिरी’ ले आइटम गीत ‘बारुली बारुली’ सार्वजनिक गरेको छ । फिल्मको रिलिज मिति नजिकिँदै गर्दा निर्माण युनिटले थप प्रचार प्रसारका लागि यो गीत बाहिर ल्याएको हो । नरेन्द्र भट्टराई (एन.बि.अन्जान) को निर्देशन रहेको फिल्मको सार्वजनिक गीतमा मीना निरौलाको स्वर छ । गीतमा शब्द नारायण नेपाल र संगीत सूर्यकमल राईको रहेको गीतमा संगीत संयोजन सञ्जय हमालले गरेका हुन् । 

फिल्म दशैंको अवसर पारेर असोज २६ गते देशभर प्रदर्शनमा आउँदैछ । फिल्ममा सविनका अलवा छुल्ठिम गुरुङ, दिनेश खड्का, दिनेश डिसी, सुशील पोखरेल, दीपक क्षेत्री, बिएस राणा, विपना बस्नेत, सुवास गजुरेल, सुनिल कटुवाल, सविता रेग्मी लगायत कलाकारको अभिनय  देख्न सकिन्छ । 

दिनेश खड्का एसोसिएट निर्माता रहेको फिल्मको कार्यकारी निर्माता कुमारप्रसाद ओझा हुन् । कवि भक्त क्षेत्री र फुर्वा दोर्जे तामाङ निर्माता रहेको फिल्म आरआर फिल्मस्का रोहित कट्टेल र रत्न श्रेष्ठ वितरक हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।