अखिल क्रान्तिकारीको लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्षमा खरेल

person explore access_timeअसोज ११, २०७८ chat_bubble_outline0

अखिल क्रान्तिकारी लुम्बिनी प्रदेशको प्रथम सम्मेलनले गुल्मीका विद्यार्थी नेता घनश्याम खरेललाई अध्यक्ष पदमा सर्वसम्मत चयन गरेको छ । सम्मेलनले खरेलको नेतृत्वमा ८७ सदस्यीय प्रदेश कमिटी सर्वसम्मत चयन गरेको हो । 

दाङको घोराहीमा आयोजित सम्मेलनले उपाध्यक्षमा भीमराज खरेल, रुपेन्द्र मल्ल, अम्बिका परियार र सम्झना खनाललाई चयन गरेको छ । त्यस्तै प्रमुख सचिवमा राजेन्द्र विष्ट, सचिवहरूमा सागर पन्त, मदन जिएम, सुदर्शन पुन र दिलीप शर्मा चयन भएका छन् । कोषाध्यक्षमा प्रमोद थापालाई चयन गरिएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।