काँग्रेसको नगर समितिमा भोट हाल्दै विनोद चौधरीले भने – कार्यकर्तालाई आफ्नै खुट्टामा उभ्याऔँ

person explore access_timeअसोज १२, २०७८ chat_bubble_outline0

उद्योगपति तथा चौधरी समूहका अध्यक्ष विनोद चौधरीले पार्टीका कार्यकर्तालाई आफ्नै खुट्टामा उभ्याउन पर्ने बताएका छन् । नेपाली काँग्रेसका नेता समेत रहेका उनले नवलपरासीको देवचुुली नगर समितिमा भोट हाल्दै यस्तो बताएका हुन् ।

नेपाली काँग्रेसको नगर तथा गाउँपालिका अधिवेशनका क्रममा भोट हाल्दै उनले कार्यकर्तालाई आफ्नै खुट्टामा उभ्याउने गरी अवको नीति तथा योजना बनाउनुपर्ने उल्लेख गरे । यसो गर्न सके पार्टीको भविष्य समेत उज्जवल हुने उनको भनाइ छ ।

उनले भोट हालेको तस्वीर सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा राख्दै लेखेका छन्, ‘नेपाली काँग्रेस ऐतिहासिक महाधिवेशनको संघारमा छ । हामी सम्पूर्ण रुपले महाधिवेशनमा होमिएका छौं ।’ यस्तै, पार्टीको भविष्य र आगामी बाटो निर्धारण गर्ने उल्लासमय राजनीतिक महोत्सवलाई लिएर आफू उत्साहित भएको समेत उनले उल्लेख गरेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।