ad
x

राउन्ड टेबल इन्टरनेशनलको उपाध्यक्षमा नेपालका जयन्त अग्रवाल निर्वाचित

person explore access_timeअसोज १८, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । राउन्ड टेबल इन्टरनेशनलका लागि पहिलो पटक नेपालका जयन्त अग्रवाल उपाध्यक्ष पदमा निर्वाचित भएका छन् ।


अग्रवालले राउन्ड टेबल इन्टरनेशनलमा उपाध्यक्षको कार्यकाल समाप्त भएपछि आफ्नो नयाँ कार्यकाल अध्यक्षका रुपमा स्वतः शुरु गर्नेछन् ।राउन्ड टेबल इन्टरनेशनललाई राउन्ड टेबल नेपालले लिड गर्न लागेको यो पहिलो पटक हो । राउन्ड टेबल संसारको ६८ देशहरुमा क्रियाशील संस्था हो । शिक्षा क्षेत्रमा सक्रिय यो संस्थाले अहिलेसम्म नेपालमा ३४८ कक्षा कोठा सहित ५८ वटा विद्यालय निर्माण गरिसकेको छ । १८ देखि ४० वर्ष उमेर समूहका युवाहरु मात्रै सक्रिय रहन पाउने यो संस्थाले राष्ट्रिय परियोजना ‘फ्रिडम थ्रु एजुकेसन’ सञ्चालन गरिरहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।