शाहरुखलाई भेट्न छोराले लिनुपर्छ अपोइन्टमेन्ट, एनसीबीको सोधपुछमा आर्यन खानको खुलासा

person explore access_timeअसोज १९, २०७८ chat_bubble_outline0

 


बलिउडका बादशाह भनिने शाहरुख खान दशकौंदेखि आफ्ना प्रशंसकलाई मनोरञ्जन प्रदान गर्दै आएका छन् । शाहरुख खान आफ्नो काममा असाध्यै व्यस्त हुन्छन् । अभिनय, निर्माणका साथै उनका अन्य थुप्रै काम पनि हुन्छन् जसले उनलाई धेरैजसो व्यस्त बनाइरहेको हुन्छ । आजकाल शाहरुख खान एकैपटक थुप्रै प्रोजेक्टमा काम गरिरहेका छन् । यसैकारण उनको दैनिकी निकै टाइट हुन्छ । यस्तोमा उनका बालबच्चासमेतले पनि उनलाई भेट्न अपोइन्टमेन्ट लिुनपर्छ । यसको खुलासा अरु कोही नभई शाहरुख खानका जेठो छोरा आर्यनले गरेका हुन् ।आर्यनले आफ्ना पिताको व्यस्ताबारे बताएःभारतीय सञ्चार माध्यम आजतकमा प्रकाशित समाचारका अनुसार नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी) को सोधपुछमा आर्यनले आफ्ना पिताको अति व्यस्त दैनिकीबारे जानकारी दिए । स्रोतलाई उद्धृत गर्दै आजतकले दिएको जानकारी अनुसार एनसीबीको सोधपुछमा आर्यनले उनका पिता हाल एकैपटक तीन फिल्मको सुटिङ गरिरहेको बताए । आफ्नो आउँदो फिल्म पठानका लागि उनले असाध्यै मिहिनेत गरिरहेका छन् । पठानमा आफ्नो भूमिकाका लागि शाहरुखले मेकअपमा नै घण्टौं समय खर्चिनुपर्छ ।

 


स्रोतका अनुसार आर्यन खानले भने, ‘मेरो पापा यति व्यस्त हुन्छन् कि थुप्रै पटक उनलाई भेट्नका लागि पापाकी म्यानेजर पूजासँग अपोइन्ट लिनुपर्छ । त्यसपछि मात्रै मैले आफ्नो पापालाई भेट्न पाउँछु ।’ स्मरण रहोस्, ड्रग्स केसमा आर्यन खानलाई एनसीबीले पक्राउ गरेको छ । मुम्बईबाट गोवा जाँदै गरेको क्रुजमा एनसीबीले भारी मात्रामा ड्रग्स बरामद गरेको छ । एनसीबीले ड्रग्स केसमा आर्यन खानसमेत ११ जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

सोमबार आर्यन खानलाई एनसीबीले किला कोर्टमा पेश गरेको छ । आर्यन हाल एनसीबीको हिरासतमा छन् । एनसीबीले आर्यनलाई लगातार सोधपुछ गरिरहेको छ । आर्यन ७ अक्टोबर (आउँदो बिहिबार) सम्म हिरासतमा रहनुपर्नेछ । स्रोतले बताए अनुसार आर्यन सोधपुछमा सहयोग गरिरहेका छन् । यद्यपि, यतिबेला उनी निकै चिन्तित पनि देखिए । आर्यनले आफू शौखको रुपमा लागुऔषको सेवन गर्ने गरेको स्वीकार गरेका छन् । उनका अनुसार उनी पछिल्लो चार वर्षदेखि ड्रग्सको सेवन गरिरहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।