ad

अस्मितालाई अभिनयले किन भने ‘हुन्न नभन’ ?

person explore access_timeअसोज २२, २०७८ chat_bubble_outline0

गायिका अस्मिता अधिकारी र गायक अभिनय निरौलाको युगल स्वर रहेको गीत ‘हुन्न नभन’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गायक निरौलाकै शब्द रहेको गीतमा योगेन्द्र उपाध्यायको संगीत छ । सुवास जोशीले संगीत संयोजन रहेको गीत रोमान्टिक भर्सनमा तयार छ ।


भिडियोमा पनि गायक निरौलाले मोडल रञ्जना तिमल्सिनासँग रोमान्स गरेका छन् । भिडियोमा प्रेमकथा प्रस्तुत गरिएको छ । अस्ट्रेलियामा छायाँंकन गरिएको भिडियोमा ए धिल्लोनको छायाँकन, बि लिङ्देनको सम्पादन तथा निर्देशन छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।