ad

‘चिसो मान्छे’ बैशाख ३० मा प्रदर्शन

person explore access_timeअसोज २४, २०७८ chat_bubble_outline0

दीपेन्द्र के खनाल निर्देशित पछिल्लो फिल्म गते प्रदर्शनमा आउने भएको छ । निर्देशक खनालले फिल्मको फष्टलुकको रुपमा एक पोष्टर सार्वजनिक गर्दै रिलिज मिति घोषणा गरेका हुन् । यस अगाडि भदौमै आउने बताइएको फिल्म कोरोनाको कारण बन्द हल समयमा नखुलेपछि प्रदर्शनमा आउन सकेको थिएन । अहिलेको समयअनुसार फिल्मको प्रदर्शन बैशाख ३० आफुले उपयुक्त देखेको निर्देशक खनालले बताए । 
फिल्मको फष्टलुक भने थिममा बनाइएको छ । जसमा दुर्गम भेगको एक रुखको चौतारामा विदेशबाट मृत शरीर बोकेर आएको रातो बाकस र त्यसमाथि कालो रंगको लगेज ब्याग राखिएको देख्न सकिन्छ । शर्मिला पाण्डेको निर्माण रहेको फिल्ममा अर्पण थापा, देशभक्त खनाल, अशान्त शर्मा, झकेन बीसी लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।फिल्मको निर्देशन, कथा, पटकथा, संवाद र छायाँकन दीपेन्द्र के. खनाल आफैंले गरेका हुन् । आफ्ना अघिल्ला फिल्म झै दर्शकको रुचि ध्यानमा राखेर आफुले फिल्म निर्माण गरेको दीपेन्द्रले बताएका छन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।