नगरकोटबाट हेर्नुस् मुस्कुराएको हिमाल

person explore access_timeअसोज २८, २०७८ chat_bubble_outline0

यति बेला कोरोनाको कहर नहुँदो हो त पर्यटकीय क्षेत्र नगरकोटमा स्वदेशी तथा विदेशी पर्यटकहरूको घुइँचो हुने थियो । यहाँका होटल, रेस्टुरेन्ट, होमस्टे र रिसोर्टमा पाहुनाको हुल हुने थियो । तर,कोरोना भाइरसको जोखिम कम हुँदै गएपछि भने नगरकोट र आसपासका स्थान आन्तरिक पर्यटकको चहलपहल देखिन थालेको छ ।  

बिहान नगरकोट नजिकैको ढाडागाउँबाट खुलेको हिमालको मनमोहक दृश्य देखिएको छ ।  यहाँबाट जुगल, गौरी शंकर, लाङटाङ, सगरमाथालगायतका हिम शृङ्खलाको दृश्य देखिन्छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।