ad

मेयरको संलग्नतामा भएको घटनाको छानबिन गर्न सरिता गिरीको माग

person explore access_timeकात्तिक १, २०७८ chat_bubble_outline0

मधेस विकास फोरमकी संयोजक सरिता गिरीले गत भदौ ३० र असोज १२ गते सिराहा लहान नगरपालिकाका मेयरको संलग्नतामा नयाँबजार हटियामा भएको घटनाको छानबिन गर्न माग गरेकी छन् ।


सोमबार विज्ञप्ति जारी गर्दै गिरीले उच्च अदालत, राजविराजको आदेशको अवहेलना गर्दै भाद्र ३० गते र आश्विन १२ गते लहान नगरपालिकाका मेयर मुनी साहले लहानको नयाँबजार हटियामा गराएको कुटपिट, तोडफोडको छानबिन गर्न गृहमन्त्रीसँग माग गरेकी हुन् । ‘म समेत केही व्यक्तिको ज्यान लिने गरी गराइएको साङ्घातिक हमलाको  सम्पूर्ण घटनाको जिम्मेवारी मेयर मुनी साह र सीडीओ प्रदीपराज कँडेलले लिनु पर्दछ र अदालतबाट मुद्दाको फैसला नआउँदासम्म आफनो कार्यभारको जिम्मा  अरुलाई दिनु पर्ने माग गर्दछौँ’, गिरीले सोमबार जारी गरेको विज्ञप्तिमा भनिएको छ । लहानमा बजार व्यवस्थापनबारे विवाद हुँदा झडप भएको थियो । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।