ad

नेता कार्यकर्ताहरूलाई उद्धार कार्यमा जुट्न अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीको निर्देशन

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७८ chat_bubble_outline0

अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीले देशका विभिन्न भागमा आएको बाढीका कारण मृत्यु भएका मृतकका परिवारलाई राहत र घाइतेको उपचार तुरुन्त गर्न सरकारसँग माग गरेको छ। सत्तारुढ नेकपा माओवादी केन्द्रको विद्यार्थी संगठन अखिल क्रान्तिकारीकी अध्यक्ष पञ्चा सिंहले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै बाढी पहिरोबाट बेपत्ता भएकाहरूको खोजीमा तीव्रता दिन सरकारको ध्यानाकर्षण गराएकी छन्।


'बाढीका कारण भएको मानवीय तथा अन्य क्षतिको यथार्थ विवरण सङ्कलन गरी तत्काल राहत प्याकेज घोषणा गर्न स्थानीय,प्रदेश तथा संघीय सरकारसँग जोडदार माग गर्दछौ।'विज्ञप्तिमा भनिएको छ,'बाढी पहिरो लगायत प्राकृतिक प्रकोप जस्ता सङ्कटको घडीमा अनेरास्ववियु क्रान्तिकारी  सदैव जनताको सङ्कट समाधानको लागि जनतासँगै रहेको कुरा जगजाहेर छ । यस सङ्कटको समयमा अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीको सबै निकायमा रहनुभएका नेता कार्यकर्ताहरूलाई उद्धार कार्यमा जुट्न निर्देशन गर्दै विपत् जोखिम क्षेत्रका नागरिकहरूलाई उच्च सतर्कता अपनाउन समेत आह्वान गर्दछौ।' बाढी पहिरोका कारण समस्यामा परेका नागरिकहरूलाई सहयोगको लागि सहयोगीदाताहरूसँग क्रान्तिकारीले अपिल समेत गरेको छ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।