ad
x

ड्रग्स केसमा अर्को खुलासा : नायिकासँग भएको थियो आर्यन खानको च्याट, आज जमानतबारे निर्णय

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७८ chat_bubble_outline0

 


शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानको जमानतबारे आज निर्णय हुँदैछ । मुम्बई क्रुज ड्रग्स केसमा फसेका आर्यनको जमानतको याचिका पछिल्लो थुप्रै दिनदेखि रोकिँदै आइरहेको थियो । १४ अक्टोबरमा सेसन्स कोर्टमा न्यायाधीशले वकिलको बयान छोडेपछि निर्णय सुरक्षित राखेको थियो । आज आर्यनको प्रतीक्षा समाप्त हुनसक्छ ।एनडीपीएसको विशेष अदालतले बुधबार शाहरुख खानका छोरा आर्यन खानको जमानत याचिकामाथि आफ्नो निर्णय सुनाउनेछ । आर्यन यतिबेला आर्थर रोड जेलमा छन् । १४ अक्टोबरको सुनुवाईपछि न्यायाधीश वीवी पाटिलले जमानत याचिकामाथि आफ्नो निर्णय सुरक्षित गरेका थिए ।उदाउँदै गरेकी नायिकासँग नसाको विषयमा आर्यनको च्याटःयसैबीच एक भारतीय सञ्चार माध्यमले आर्यन खानले बलिउडकी एक उदाउँदै गरेकी नायिकासँग च्याट गरेको पनि नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोले जानकारी दिएको छ । उक्त च्याटमा नशाको विषयमा कुराकानी भइरहेको थियो । अदालतमा बहसका बेला एनसीबीको समूहले आरोपीको जुन च्याट अदालतलाई सुम्पिएको छ त्यसमा आर्यनसँग यी नायिकाको च्याट पनि समावेश छ । यसका साथै आर्यनले केही लागुऔषध कारोबारीसँग गरेको च्याट पनि अदालतलाई सुम्पिइएको थियो ।नारकोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरोले अदालतमा आर्यन खानलाई जमानत नदिने विरुद्ध आफ्ना तर्क पेश गरेको थियो । अदालतमा दुबै पक्षबीच लामो बहस चलेको थियो । एनसीबीले आर्यनको अन्तरराष्ट्रिय लागुऔषध कारोबारीसँग सम्बन्ध भएको बताएको थियो । एनसीबीका अनुसार यो निकै ठूलो षड्यन्त्र हो जसको अनुसन्धान हुन आवश्यक छ । आर्यनले अरबाजसँग ड्रग्स लिने गर्दथे ।यस्तै, आर्यन खानका वकिल अमित देसाईले स्टारकिडको गिरफ्तारीलाई आधारहीन बताएको छ । आर्यनबाट कुनै लागुऔषध र पैसा नभेटिएको उनका वकिलले बताएका छन् । आर्यनका वकिलका अनुसार जुन व्यक्तिले आर्यनलाई पार्टीमा बोलाएका थिए ती पक्राउ परेका छैनन् । आर्यनको मुनमुन धमेचासँग कुनै सम्बन्ध छैन ।कसरी भएको थियो आर्यन खानको गिरफ्तारी ?

आर्यन खानलाई एनसीबीले २ अक्टोबरमा पक्राउ गरेको थियो । मुम्बईबाट गोवा जाँदै गरेको क्रुज शिपमा हुने ड्रग्स पार्टीमा आर्यन खान समावेश हुँदै थिए । यसअघि क्रुज शिपमा एनसीबीले आर्यन खान, अरबाज मर्चेन्ट, मुनमुन धमेचासमेत ८ जनालाई पक्राउ गरेको थियो । यद्यपि, आर्यनबाट कुनै ड्रग्स पाइएको थिएन । बीजेपीसँग जोडिएका नेताले एनसीबीलाई क्रुजमा हुने ड्रग्स पार्टीको जानकारी दिएको बताइन्छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।