ad

‘टारी खेत’ मा पुष्प र एलिसाको रोमान्स

person explore access_timeकात्तिक ३, २०७८ chat_bubble_outline0

गायक राजेशपायल राईले नयाँ गीत ‘टारी खेत’ ल्याएका छन् । माया प्रेमका शब्दले भरिएको गीतमा गायक राईलाई गायिका पासाङल्हामु शेर्पाले साथ दिएकी छन् । शान्तिराम राईको शब्द तथा संगीत रहेको गीतको एरेन्ज आगा लामाले गरेका हुन् । गीतको म्युजिक भिडियो पनि निर्माण भएको छ ।


जसमा पुष्प खड्का र एलिसा राईको रोमान्स देखाउन खोजिएको छ । सुरेश कोहली, आरोही चापागाई, प्रताव मगर, कुसुम केसी लगायतका कलाकारको पनि भिडियोमा अभिनय छ । शम्भु चालिसेको  छायाँकन, राजेश कुमारको सम्पादन रहेको भिडियो शिव विकले निर्देशन गरेका हुन् । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।