ad

अभिनेताले गल्तीले चलाए गोली : फिल्मको सेटमा सिनेमेटोग्राफरको मृत्यु, निर्देशकको अवस्था गम्भीर

person explore access_timeकात्तिक ५, २०७८ chat_bubble_outline0

 


हलिउड फिल्म रस्टको सेटमा एउटा ठूलो दुर्घटना भएको छ । यहाँ अभिनेता एलके बाल्डविनले सुटिङका बेला प्रप गनमार्फत् फायर गरे तर त्यो सिनेमेटोग्राफरलाई लाग्यो र उनको घटनास्थलमा नै मृत्यु भाये । सिनेमेटोग्राफरको नाम हलिना हचिन्स थियो र उनी ४२ वर्षकी थिइन् । स्मरण रहोस् प्रप गन नक्कली हुँदैन् । यो सक्कली नै हुन्छन् तर यसमा गोलीको साटो ब्ल्याक कार्टरिज भनिन्छ । मिडिया रिपोर्ट अनुसार बाल्डविनले जुन बन्दुक चलाए, त्यसमा केही समस्या थियो र ब्ल्याक फायर गर्ने बेला उक्त दुर्घटना भएको हो ।फिल्मका निर्देशक पनि गम्भीर घाइतेःफिल्मको सुटिङ न्यू मेक्सिको शहरको बोनान्जा क्रिक रेन्च फिल्म सेटमा भइरहेको थियो । दुर्घटनापछि हलिनालाई तुरुन्त अल्बुकर्कको न्यू मेक्सिको अस्पताल लगिएको थियो । तर उनको ज्यान भने जोगाउन सकिएन । यो दुर्घटनामा फिल्मका लेखक–निर्देशक जोएल सूजा गम्भीर रुपमा घाइते भएका छन् । सूजा हाल अस्पतालमा भर्ना छन्, जहाँ उनको उपचार भइरहेको छ ।यद्यपि, प्रहरीले अहिलेसम्म कसैमाथि आपराधिक मुद्दा दर्ता गरेको छैन । प्रहरी अधिकारीका अनुसार उनीहरु सुटिङमा भएका क्रु सदस्यसँग सोधपुछ गरेर मुद्दा चलाउनेछन् ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।