ad
x
राजनीति

लोकतान्त्रिक भन्ने काँग्रेसले नै महाधिवेशन गर्न सकेन : ओली

person explore access_timeकात्तिक ६, २०७८ chat_bubble_outline0

नेकपा एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले काँग्रेसले १४ औँ महाधिवेशन नगर्न असफल भएको बताएका छन् । शनिबार पार्टीको वडास्तरीय अधिवेशनको उद्घाटन गर्दै उनले लोकतान्त्रिक भन्ने पार्टी काँग्रेस अधिवेशन गर्न असफल भएको बताए ।


काँग्रेसको नाम नलिई ओलीले भने, ‘केही आफूलाई लोकतान्त्रिक पार्टी भन्नेहरूले महाधिवेशन गर्न नसकेर अल्झिएको अवस्था छ । पार्टी विधान र नेपालको संविधानले दिएको समयमा पनि महाधिवेशन गर्न असफल भएका छन् ।’साढे पाँच वर्षभित्र पनि अधिवेशन गर्न नसकेर थप ६ महिनामा पनि अधिवेशन गर्न नसकिएको ओलीको भनाइ छ । ‘१३ जिल्लामा अझै वडा अधिवेशन समेत हुन सकेको छैन । तर हामीले एकै पटक अधिवेशन सम्पन्न गर्दै छौँ,’ उनले भने ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।