ad

मकवानपुरको मनहरीमा एक पुरुष मृत फेला

person explore access_timeकात्तिक ८, २०७८ chat_bubble_outline0

मकवानपुरको मनहरीमा एक व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन् ।  सोमबार बिहान मनहरी गाउँपालिका वडा नम्बर–३ हाँडीखोलामा स्थानीय २८ वर्षीय रमेश सुवेदीका शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरले जनाएको छ । उनी झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेको प्रहरीको भनाई छ ।


आफ्नै घरबाट करिब ५ सय मिटर भित्रको जंगलमा झुण्डिएको अवस्थामा सुवेदीको शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रहरी नायव उपरीक्षक जयश्वर रिमालले जानकारी दिए ।  उनकाअनुसार हाल घटनास्थल सिल गरी प्रहरी टोलीले घटनास्थल र शवको मुचुल्का उठाउने काम गरिरहेको छ । मुचुल्का उठाएपछि पोस्टमार्टमको लागि हेटौंडा अस्पतालमा ल्याइने प्रहरी नायव उपरीक्षक रिमालले बताए । उक्त घटनाको विषयमा आवश्यक अनुसन्धान भइरहेको उनले बताए ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।