ad

राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७८ chat_bubble_outline0

नेपाल राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनी प्रदेशको अध्यक्षमा  खिमनारायण पराजुली निर्वाचित भएका छन् । संगठनको दाङमा भएको दोस्रो प्रदेश अधिवेशनबाट बुटवल निवासी पराजुलीको अध्यक्षतामा ५१ सदस्यीय समिति सर्वसम्मत अध्यक्ष निर्वाचित भएको हो ।


संगठनको वरिष्ठ उपाध्यक्षमा खेम श्रीसमगर (रुपन्देही),उपाध्यक्षहरुमा गुप्तबहादुर राना (प्युठान),टंक बसयाल (बाँके), खुल्ला उपाध्यक्षमा राजेन्द्र श्रेष्ठ (दाङ), महासचिव तारा रोकाय (बाँके), कोषाध्यक्षमा विष्णुप्रसाद पाण्डे (रुपन्देही) निर्वाचित भएको जनाएको छ ।उपमहासचिवमा खिमानन्द पौडेल (कपिलवस्तु), सचिवहरूमा दधिराम सापकोटा (बाँके) र मोहनसिंह ठकुरी (अर्घाखाँची), सहकोषाध्यक्षमा नारदमणि पोखरेल (दाङ) तथा महिला विभाग प्रमुखमा मन्दिरा पाण्डे निर्वाचित भएका छन् । प्रदेशका १२ वटै जिल्लाको प्रतिनिधित्व हुने गरी ३९ जना प्रदेश समिति सदस्य समेत सर्वसम्मत निर्वाचित भएको  निवर्तमान अध्यक्ष मनिषकुमार जोशीले बताए । अधिवेशनमा प्रदेशका १२ वटै जिल्लाबाट दुई सय ५० जना प्रतिनिधिको सहभागिता रहेको आयोजनको भनाइ रहेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।