ad

एमाले अधिवेशन : सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरका ११ वटा वडामा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन

person explore access_timeकात्तिक ९, २०७८ chat_bubble_outline0

सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरका ११ वटा वडाहरूमा एमालेको सर्वसम्मत नेतृत्व चयन गरिएको छ। विभिन्न कार्यक्रम गर्दै यी वडाहरुमा अधिवेशन सम्पन्न गरिएको हो  । जस अन्तर्गत वीरेन्द्रनगर नगरपालिका वडा नं.–१ को अध्यक्षमा हरी पौडेल, २ मा लालसिंह सुनार, ४ नवराज कँडेल, ५ बासु आचार्य, ६ चक्र खड्का , ७ मा खड्ग दर्लामी, ८मा  देवी पौडेल, ९ मा धनबहादुर सलामीलाई चयन गरिएको छ। 
यस्तै १२ नम्बर वडाको अध्यक्षमा चूडामणि चपाइँ,१३ मा बासुदेव पौडेल र १४ मा नवराज रोकाय अध्यक्ष बनेका छन् ।


अब, ३, १०, १५ र १६ वडाको भने बाँकी रहेको एमालेका नेतृ तथा वीरेन्द्रनगर नगरपालिकाकी उपमेयर मोहनमाया ढकालले जानकारी दिइन् । एमालेले कात्तिक ६ मै अन्य स्थानमा अधिवेशन गरेको भएपनि वीरेन्द्रनगरमा हुन सकेको थिएन। कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।