सोमबार, ०८ असोज २०८०
ताजा लोकप्रिय

‘मेरो एउटा प्रेमकथा’ निर्माण हुने

आइतबार, २८ कार्तिक २०७८, १६ : ४४
आइतबार, २८ कार्तिक २०७८

समिर जोशीको निर्देशनमा  सत्य कथामा आधारित टेलिश्रृखंला ‘मेरो एउटा प्रेमकथा’ बन्ने भएको छ । आमदर्शकले पठाएको आफ्नै प्रेमकथामा आधारित रहेर शृंखला तयार गरिने जोशीले बताए । साथै टेलिशृंखलामा विभिन्न सेलेब्रेटी तथा अन्य चर्चित व्यक्तिहरुको प्रेमकथा समेत प्रस्तुत गरिनेछ ।

डिजी प्लेको प्रस्तुति रहेको यस श्रृंखलालाई सानु मुभिज र विनभ क्रियसन्सले निर्माण गर्नेछन् । यसको छायाँकन विनोद श्रेष्ठ र सम्पादन सुनिल श्रेष्ठले गर्नेछन् । टेलिशृंखलाको शिर्ष गित ज्योती खतिवडाको छ भने सुमन कपालीले संगीत दिनेछन् । नयाँ तथा पुराना कलाकारको जमघट हुने उक्त टेलिशृंखलाको प्रत्येक शृंखलामा नयाँ कलाकारको अभिनय रहनेछ ।

जोशको निर्देशनमा अहिले टी सिरिज स्टेज वर्क ट्यालेन्ट हन्ट चलिरहेको छ । खै कुरा बुझेको तथा चम्सुरीसँग चिया नामका सिरियल तथा विभिन्न म्युजिक भिडियोहरू पनि जोशीले निर्देशन गरिसकेका छन् । 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप