बुधबार, २५ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

काँग्रेस उपसभापति निधि र भाजपा प्रवक्ता शास्त्रीबीच भेटवार्ता

मंगलबार, ३० कार्तिक २०७८, २१ : ३७
मंगलबार, ३० कार्तिक २०७८

नेपाली काँग्रेसका उपसभापति विमलेन्द्र निधि र नेपाल भ्रमणमा रहेका भारतीय जनता पार्टी (भाजपा) का प्रवक्ता एवं लोकसभाका पूर्व सांसद विजय सोन्कर शास्त्रीबीच भेटघाट भएको छ। निधि निवास बानेश्वरमा मंगलबार साँझ भएको भेटमा नेपाल भारतबीचको द्विपक्षीय सम्बन्धलगायतका विषयमा कुराकानी भएको थियो।

भेटघाटमा भाजपा प्रवक्ता सोन्करका साथ पत्नी लगायत डा.राकेश रञ्जन, स्वामी सौरभ र राष्ट्रिय दलित जागरण मुक्ति अभियानका नेता खगेन्द्र सुनार सहभागी थिए। भेटघाटका क्रममा नेपाल भारतमा दलितहरूको अवस्था र तिनको हकहितको बारेमा समेत चर्चा भएको थियो।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप